я - пекар

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Лаврешин Ігор Миколайович
e-mail:
lavrbread@icloud.com
тел:
🇺🇦 +38 (067) 566-17-36

Шановні пані та панове.

Мене звуть Ігор Лаврешин я пекар із України.

Я хочу запропонувати вам свої знання, свій досвід і почуття людини, яка закохана в Хліб, живе цим і ділиться з друзями та колегами, які його оточують.

Я з дитинства йшов цим шляхом, не усвідомлюючи суть речей, які щоразу підштовхували мене до цього ремесла.
Перша, друга, третя вищі освіти. Готельний бізнес, ресторани...
І лише тоді, коли я досяг поставленої для себе життєвої мети, Хліб перевернув все моє життя "з ніг на голову".

Сьогодні я – просто Пекар.

Випікати хліб - це дуже просто і одночасно дуже складно!

Я думаю, крім знань, для розуміння випікання хліба потрібна інтуїція. Вона народжується за лічені секунди, вона подібна до спалаху сірника в непроглядній темряві, осяянні, її не можна продумати, передбачити. Ти просто знаєш… Наче щось у єдину мить сказало «Ось у чому причина!» І ти чудово усвідомлюєш те, що відбувається, і починаєш розуміти суть речей!

Що я хочу досягти і в чому полягає моя мотивація? Я хочу відродити ремісниче хлібопечення в Україні, сімейні династії пекарів та хліборобів, ті ремесла, якими здавна славиться наша земля.

Що мене мотивує? Моя сім'я, друзі та колеги, просто звичайні люди, які випадково зацікавилися питанням хлібопечення і для яких моє посилання можливо стане сенсом життя.

В інстаграм-блозі @lavrbread є безліч інформації про рецепти, технології та статті про випікання хліба і здоби. Ви можете ознайомитися і бути в курсі про майбутні тренінги та анонси заходів.