УГОДА

УГОДА КОРИСТУВАЧА

Приступаючи до використання будь-якого з сервісів, що надаються @lavrbread Лаврешин І.М. ви погоджуєтеся з умовами цієї угоди. У разі якщо умови цієї угоди є неприйнятними для вас, не використовуйте сервіси, що надаються @lavrbread Лаврешин І.М.

Пропозиція до використання сервісів @lavrbread Лаврешин І.М. спрямована усім відвідувачам сайту https://www.lavrbread.com- фізичним особам, юридичним особам та приватним підприємцям.

Отримувати Інформаційні послуги та послуги з обробки даних, що надаються @lavrbread Лаврешин І.М., можуть тільки користувачі, які пройшли реєстрацію на сайті @lavrbread Лаврешин І.М.

Ця Угода з @lavrbread Лаврешин І.М., пропонується до дотримання всіма користувачами сайту https://www.lavrbread.com і в будь-який момент може бути доповнена та/або змінена іншим чином без попереднього повідомлення користувачів сайту та соціальних мереж @lavrbread Лаврешин І.М.

Угода набирає чинності з моменту публікації на сайті @lavrbread Лаврешин І.М. за адресою: https://www.lavrbread.com/rules/

Користувач згоден власним коштом забезпечити себе обладнанням та підключенням до Інтернету, усім необхідним для отримання доступу до сайту та/або соціальних мереж @lavrbread Лаврешин І.М. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які витрати на доступ до сайтів.

На сайтах і соціальних мережах @lavrbread Лаврешин І.М. заборонені: прояв міжнаціональної, міжконфесійної та міждержавної ворожнечі, лайка й образи по відношенню до користувачів системи та третіх осіб, перехід на особистості та перепалки, поширення інформації, забороненої міжнародним законодавством, пропаганда зброї, наркотиків.

Користувачі самостійно несуть відповідальність перед третіми особами за свої дії, пов'язані зі своєю діяльністю на сайті https://www.lavrbread.com/, зокрема за те, що їхні дії відповідають вимогам законодавства України та не порушують права і законні інтереси третіх осіб.

Користувач не має права намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-яких сервісів або послуг, рахунків користувачів, комп'ютерних систем або мереж за допомогою хакерства, "злому" паролів або будь-якими іншими засобами.

У разі реєстрації та використання платформи https://www.lavrbread.com/ Ви приймаєте умови і приєднуєтеся до договору публічної оферти, а також політикою захисту персональної інформації.

Публічний договір, вчинений у вищеописаному порядку, вважається укладеним у простій письмовій формі, і відповідно не потребує оформлення на папері та має повну юридичну силу. Ви розумієте і приймаєте на себе відповідальність за достовірність відомостей, що надаються вами під час реєстрації, і підтверджуєте, що ознайомлені та згодні з тарифами на послуги @lavrbread Лаврешин І.М.